W dniu 16.04.2026 w naszej jednostce zakończyło się szkolenie podstawowe strażaka–ratownika, w którym 6 naszych druhów ukończyło je z wynikiem pozytywnym, uzyskując tym samym uprawnienia do udziału w działaniach ratowniczych. Gratulujemy osiągniętego wyniku oraz życzymy bezpiecznej służby.